Günün Tarihi:19 Mart 2019

20 yeni otobüs geliyor!


Sakarya Büyükşehir Meclisi’nin bugün yapacağı toplantısında, ilçe belediye meclis kararları ve komisyon raporlarından oluşan 76 maddelik gündem görüşülerek karara bağlanacak. Toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 20 yeni belediye otobüsünün alımı i

ilave madde

Büyükşehir Belediye Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, bugün saat 14.00’te Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek oturumda, ilave 5 madde ile toplam 76 gündem karara bağlanacak.

2018 Mali Yılı

2018 Mali Yılı ücret tarifeleri de meclis toplantısında görüşülerek karara bağlanacak. Toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere 20 yeni belediye otobüsü alımı için de Başkan Toçoğlu’na yetki verilecek ve süreç resmen başlamış olacak. Yeni ücret tarifeleriyle birlikte bir çok belediye hizmetine zam gelecek.

13 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 454 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın