Günün Tarihi:20 Ekim 2018

 

 

TES’te başkan değişmedi


Türk Eğitim- Sen (TES) Sakarya Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Mehmet Düzlü yeniden başkan seçildi.

Genel kurul

Serdivan Hanedan Tesisleri’nde gerçekleşen genel kurula MHP Milletvekili Zihni Açba, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Servet Karaoğlu,MHP İl Başkanı Levent Bülbül,MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük,Kamu-Sen İl Temsilcisi Rahim Varol,Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı Ali Çolak,Türk İmar-Sen İl Temsilcisi Cezayir Zehir,Türk Kültür-Sen İl Temsilcisi Erdin Cambaz ve davetliler katıldı.

 

Rakip çıkmadı

Türk Eğitim-Sen üyelerinin ilgi gösterdiği genel kurulda mevcut Başkan Mehmet Düzlü'nün karşısına rakip liste çıkmadı. Tek liste ile gidilen seçimlerde 100 delegenin oyuyla Mehmet Düzlü yeniden başkan seçildi.

 

Yönetim kurulu

Yönetim Kurulunda ise şu isimler yer aldı. Selman Koray Hoşbay, Mehmet Yolcu, Ümit Çolak, Osman Turan. Ömer Arık, Mehmet Yıldırım. Üst kurul delegeliklerinde ise Mehmet Düzlü, Selman Koray Hoşbay,Kutluay Benli ve Beşir Taşkangörev aldı. 

14 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 457 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın