Günün Tarihi:22 Mart 2019

Avukatlar bilirkişi oldu


Sakarya Barosu düzenlediği bir dizi eğitim semineri ile meslektaşların akademik gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Eğitim protokolü

Geçtiğimiz ağustos ayında “Bilirkişilik Yönetmeliği” kapsamında yapılan düzenlemeler ile bilirkişilik faaliyetlerinin yapılması için zorunlu hale getirilen “Bilirkişilik Temel Eğitim” programını, Ankara Barosu ile imzaladığı eğitim protokolü çerçevesinde gerçekleştiren Sakarya Barosu çalışmalarına devam ediyor.

Sertifikalar verildi

4 – 12 Kasım tarihleri arasında Sakarya Barosu Hizmet Binasında gerçekleştirilen eğitim programı 24 saatte tamamlandı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Devrim Güngör ve Ankara Barosu Avukatı Av.Alpaslan ÖZARSLAN tarafından verilen eğitim sonunda avukatlar sertifikalarını Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ile birlikte Ankara Barosu Başkanı  Av. Hakan Canduran’dan aldılar.

Ankara Borosu’na

Eğitim sonunda Başkan Kazan, verdikleri destek için Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında meslektaşlarının eğitimleri için  Ankara ve Sakarya Barosu olarak işbirliğine önümüzdeki aylarda uzlaştırma ve aktüerya alanlarında yapılacak olan eğitimlerle devam edecekleri bilgisini paylaştı.

14 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 610 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın