Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

Gençler eğitimden döndü


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları, genel merkez tarafından düzenlenen Ankara eğitim kampını tamamlayarak Sakarya’ya dönüş yaptı.

Uzman kişiler  

10 – 11 – 12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen kampa, alanında uzman çok sayıda eğitimci katıldı. Kamp süresince Temel Çalışma Esasları, Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları, Niçin Milli Görüş?, Adab-ı Muaşeret başta olmak üzere uzman eğitimciler tarafından birçok konu işlendi. Eğitim için Sakarya’nın 16 ilçesindeki ilçe başkanları ve teşkilat başkanları başta olmak üzere, teşkilat üyeleriyle beraber 50 kişilik ekip Ankara’daydı. Saadet Partisi Sakarya Gençlik Başkanı Ali Ahmet Çelik tarafından yapılan açıklamada gerçekleştirilen eğitim kamplarının önemine vurgu yaptı.

Teşekkür

Çelik, “Genel merkez tarafından düzenlenen bu eğitimler teşkilat mensuplarımız açısından ayrı bir öneme sahiptir. Bu tip dönemlik yapılan eğitimler ve kadro kampları taşrada yapacak olduğumuz çalışmaların öncelikle heyecanını, sonrasında yöntemini kazandırmada en önemli etken ve yol gösterici nitelikte olması büyük önem arz etmektedir. ‘Kişisel eğitim tamamlanmadan, kitlesel başarı elde edilemez’ prensibini tüm eğitim faaliyetlerimizde aksiyonlarımızda mihenk taşı olarak görmekteyiz. Kampımıza katılan tüm ilçe başkanlarımıza teşkilat başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

15 Kasım 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 375 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın