Günün Tarihi:19 Mart 2019

Sapancalılardan altın rekoru


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması çağrısına destek verilmek üzere, Ziraat Bankası Şubelerine giderek ülke ekonomisine destek veren Sapancalı hemşer

Teşekkür

Yastık altındaki altınlar milli ekonomiye kazandırıldığını belirten Başkan Yılmazer, “Biliyoruz ki yastık altında duran altının kimseye faydası yok. Fakat ülke ekonomisine faydası büyük olacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın; Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan çağrıya cevap verilmesi neticesinde, ekonomiye yeni kaynak yaratırken,  yastık altı altınlar riskten korunacak ve yüzde yüz devlet garantisinde saklanma imkânı bulmuş olacaktır. Çağrıya duyarsız kalmayan Sapancalı hemşerilerimize, bu meseleyi milli mesele olarak kabul edip önemseyen ve Türkiye’de en çok destek veren ilçe olarak ülkenin gelişmesine katkı sağladıkları için Sapanca halkına teşekkür ediyorum” dedi.

İlk sırada

Önceki Gün Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret eden Sapanca Ziraat Bankası Şube Yöneticisi Dr. Zafer Sezgin “Cumhurbaşkanı Sayın; Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını milli bir mesele olarak önemseyen Başkan Yılmazer’e ülkem adına teşekkür ediyorum.  Diğer şubelerden aldığımız bilgiler doğrultusunda Sapancalı halkımızın bu çağrıyı milli mesele olarak önem veren, sahip çıkan ilçe olduğu gözlendi. Bu başarıda Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in desteği kuşkusuz ki göz ardı edilmeyecek kadar fazla, başkanımızın geçtiğimiz günlerdeki çağrı desteğinin ardından şubemize gelenlerin sayısı artmış ve Türkiye’de en çok destek veren ilçe Sapanca olmuştur” şeklinde konuştu. Yapılan görüşmede, yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması çağrısına destek verilmesiyle Sapanca Ziraat Bankası Şubesinden yaklaşık 20 kilo altın toplandığı bilgisi verildi.

16 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 416 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın