Günün Tarihi:19 Şubat 2019

Çocuklar uzayı seyretti


Kubbe şeklindeki ekrana yansıtılan görsellerle uzay boşluğundaki hareketlerin gerçekçi bir şekilde simüle edilmesinin yanı sıra evrenle ilgili hazırlanan filmlerin gösterimlerinin de yapıldığı Serdivan Planetaryum’a Mina Özdoğancı Anaokulu öğrencileri mis

Evrenin oluşumunu anlatan “Moleküleryum ve Zula Ekibi” filmlerini öğretmenleri eşliğinde seyreden minik öğrenciler gösterim sonrası maket uzay aracıyla da hatıra fotoğrafı çekildi. Serdivan Planetaryum yetkililerinden yapılan açıklamada; Planetaryum’da hafta içi sadece eğitim kurumlarına, cumartesi günleri ise tüm vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verildiği belirtilirken, eğitim kurumlarının bu hizmetten faydalanabilmesi için 0264 211 3430 numaralı telefonu aramalarının yeterli olduğu bildirildi.

 

17 Kasım 2017 , Cuma Bu haber toplam 430 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın