Günün Tarihi:22 Ekim 2018

 

 

Ferizli AK Parti’de Dal’dan rahatsızlık!


AK Parti Ferizli İlçe Başkanlığı’na, Dursun Ali Dal’ın aday gösterilmesine Kocaalili olduğu gerekçesiyle tepki gösteren AK Partili 3 belediye meclis üyesi partiden istifa edeceklerini açıkladılar.

Tepki istifası

AK Parti Ferizli Meclis Üyeleri Abdullah Efiloğlu, Murat Kahyaoğlu ve Cemalettin Mal’ın il başkanlığına verdikleri belirtilen istifa dilekçelerinde Ferizli’li bir isim yerine Ferizli halkının tanımadığı, benimsemediği Kocaali’li bir ismin ilçe başkanlığına aday gösterilmesi nedeniyle bu kararı aldıklarını belirttikleri öğrenildi.

 Genel Merkez

Ferizli’den seçilmiş belediye meclis üyeleri olarak bu durumda görevlerini sürdürme imkanlarının zorlaştığını öne süren 3 meclis üyesinin dilekçelerinde, bu kararın bir kez daha Genel Merkezce gözden geçirilinceye kadar bağımsız meclis üyesi olarak görev yapacaklarını belirttikleri öğrenildi.

Belediye Danışmanı

AK Parti Ferizli Teşkilatı’nda her dönem değişen ilçe başkanlığını yürüten Ramazan Serhoş’un yeniden aday olmayacağı ve yerine bir süre Ferizli Belediyesi’nde danışman-koordinatör olarak görev yapan Dursun Ali Dal’ın aday olduğu açıklanmıştı. AK Parti Ferizli İlçe Kongresi ise 9 Aralık’ta yapılacak.

20 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 667 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın