Günün Tarihi:22 Eylül 2019

SP Sapanca’da kongre


Saadet Partisi Sapanca İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na Ömer Yaşar Çömlekçioğlu seçildi.

128 delege

Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kongrede konuşan mevcut İlçe Başkanı Süleyman Pulat, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Pulat'ın tekrar aday olmadığı kongrede, 128 delegeden 64'ü oy kullandı. Seçime tek listeyle giren Ömer Yaşar Çömlekçioğlu ilçe başkanlığına getirildi.

 

Büyük sorumluluk

Kendisine verilen görevin büyük sorumluluk gerektirdiğini belirten Çömlekçioğlu, teşkilatın tüm mensupları ile sorumlukları yerine getireceklerini söyledi. Çömlekçioğlu, teşkilatlarının modeline uygun çalışarak Sapanca'nın desteğini alacaklarına inandıklarını ifade ederek, "Maalesef ki ülkemizde seçmenleri yönlendirmek üzere büyük oyun ve düzenekler bulunmaktadır. Bunlara karşılık bizlerin maddi imkanları çok geniş değil. En büyük imkanımız teşkilatlarımız." diye konuştu.

 

Yönetim kurulu, Aydın Arslan, Murat Güçlü, Cemil Vuraloğlu, Emin Saka, Ahmet Ersoy, Seher Cevher, Yunus Arslan, Hüseyin İlter, Mustafa Gür ve Necmettin Tıknaz'dan oluştu. 

 

21 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 571 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU