Günün Tarihi:22 Ekim 2018

 

 

İYİ Parti’de çalışmalar sürüyor


İYİ Parti’nin Kurucu İl Başkanı olarak atanan Hüsamettin Atasever çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, “ Teşkilatlanmamızı kısa süre içinde tamamlayacağız” dedi.

Çark Caddesi’nde

Meral Akşener tarafından kurulan İYİ Parti’nin Kurucu İl Başkanı olarak atanan Hüsamettin Atasever teşkilatlanma çalışmalarının tüm hızı ile sürdüğünü ifade etti. İl binasının kısa süre içinde tutulacağını belirten Atasever, “Binamızı tutmamızın ardından çalışmalarımız daha da hızlanacak. Çark caddesinde bir yer tutmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Basın açıklaması

İl Başkanlığı mazbatasının eline yeni ulaştığını söyleyen Atasever, “Önümüzdeki ayın 10’una kadar kalan ilçe başkanlarımızı da belirleyeceğiz. Resmi belge işlerinin ve başvuruların tamamlanmasını bekliyoruz. Partimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hazırlıkların tamamlanmasının ardından da bir basın açıklaması yapacağız” dedi. 

21 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 703 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın