Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Sağlam’dan Öğütlü’ye ziyaret


Sağlık kurumlarının tek çatı altında toplanmasıyla İl Sağlık Müdürü olarak görevine devam etmesine karar verilen Doç. Dr. Aziz Öğütlü’ye, kapanan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırlı olsun

Teşkilat yapısındaki yeni düzenlemenin ardından sağlık kurumlarının tek çatı altında toplanmasıyla İl Sağlık Müdürü olarak atanan ve görevine devam eden Doç. Dr. Aziz Öğütlü'ye ziyaretler sürüyor. Kapatılan Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, Öğütlü'yü makamında ziyaret ederek başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevi sürecince göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından ve emeklerinden dolayı Sağlam'a teşekkür etti.

25 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 476 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama