Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

İspiroğlu’na ziyaret


AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Adanur ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na makamında ziyarette bulundular.

Aralıksız çalışma

Karasu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Başkanı olarak seçilen Enes Adanur, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ve Yönetim Kurulu ile Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na bir ziyaret düzenlediler. AK Parti Yönetimi ve Karasu gençliği için çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirten Adanur, “Karasu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Gençlik Kolları seçiminin ardından İlçe Başkanımız Sayın İshak Sarı ve Yönetim Kurulumuz ile Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na bir ziyaret düzenledik. AK Parti Yönetimi ve Karasu gençliği için çalışmalarıma aralıksız devam edeceğimi özellikle bildiririm” dedi.

Destek sözü

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Seçme ve Seçilme yaşının 18’e düşürülmesi ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliğe ne kadar önem verdiğini görüyoruz. Gençlik kollarımız bizi geleceğe taşıyan en önemli oluşumlardandır. Bizlerde bu oluşuma en büyük değeri veriyoruz. Büyük medeniyetimizin büyük davasını omuzlarında taşıyacak olan genç kardeşimize ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyor, yapacağı tüm çalışmalarda destek olacağımın sözünü vererek başarılar diliyorum” dedi. 

28 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 369 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın