Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Son 3 gün


Hendek Belediyesi, emlak ile iş yerleri için emlak, ilan, reklam ve çevre temizlik vergisi 2. taksitinin son ödeme tarihinin 30 Kasım olduğunu bildirdi.

2. taksit

Hendek Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “ Hendek Belediyesi olarak 91 mahalleye en iyi hizmeti götürmek için gece gündüz aralıksız çalışıyoruz. Hendek Belediyesi olarak hizmetlerimizin temel kaynağı olan emlak, ilan, reklam ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım tarihinde sona erecektir. Mükelleflerin, ödemelerini bu tarihe kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.”

Mağdur olmayın

Açıklamanın devamında ise, “30 Kasım tarihinden sonra ödenecek emlak vergileri ve işyerlerine ait çevre temizlik vergilerine kanunen gecikme faizi uygulama zorunluluğu bulunmaktadır. Mükelleflerin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini 30 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir. Vatandaşlarımız vergilerini belediyemiz veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi belediyemiz web sitesinden online olarak da ödeyebilirler” denildi. 

28 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 389 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama