Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Esnafın mavi duyarlılığı


Dünya Engelliler Haftası nedeniyle ‘Mavi umutlar’ projesi yürüten Sakaryalı pazarcı esnaflar, topladıkları mavi kapakları Engelliler Derneğine teslim ettiler.

Pazarlarda toplanıyor

Adapazarı Katlıpazaryeri esnafları tarafından başlatılan ‘Mavi umutlar’ projesi tüm hızıyla sürürken toplanan mavi kapaklar bu anlamlı hafta da engellilere teslim edildi. Esnaflar adına Sakarya Seyyar Giyimciler ve Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkan Adayı Mehmet Sabri Katırcı’dan kapakları teslim alan Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Bülent Dik, “Mavi kapak projemize destek veren herkese desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Tüm esnaflarımıza duyarlılığı için teşekkür ediyor, her bir mavi kapak üyelerime umut olmaya devam edeceğinin bilinmesini istiyoruz” dedi.

Müşteriler bilgilendiriliyor

Engellilere her zaman duyarlı olduklarını belirten Katırcı, “Mavi kapak projemiz sürecek. Tüm esnaflarımız Pazar yerlerinde ve tezgah açtıkları yerlerde mavi kapak toplamak için özel kutular yaptılar ve müşterilerini bilgilendiriyorlar. Sanırım tüm ilçe pazarlarında bu hassasiyet girişimlerimizle artacaktır. Bizde sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Unutmuyoruz her birimiz engelli adayıyız. Bu vesileyle bir engelli kardeşimizi bile sevindirebiliyorsak ne mutlu bize” şeklinde konuştu.

 

7 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 481 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama