Günün Tarihi:23 Ekim 2018

 

 

4 madde karara bağlandı


Karasu Belediye Meclisi Aralık ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu başkalığında gerçekleşti. Toplantıda 4 madde görüşülerek karara bağlandı.

 Meclis toplantısı

Karasu Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. Maddesine istinaden Aralık ayı Meclis Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya, Başkan Mehmet İspiroğlu, meclis üyeleri, ilçe muhtarları, yerel basın ve vatandaşlar katıldı. Yoklama ve açılış ile başlayan Aralık ayı Meclis toplantısı, tutanak özetinin okunması ve oylanması ile devam etti. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu başkanlığında gerçekleşen Aralık ayı Meclis Toplantısında 4 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısının sonunda Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu alınan kararların Karasu ve Sakarya için hayırlı olması temennisinde bulunarak, bir sonraki meclisin 3 Ocak 2018 tarihinde yapılacağını bildirerek Aralık ayı meclis toplantısının kapanışını yaptı. 

7 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 321 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın