Günün Tarihi:18 Kasım 2018

 

 

Japonlar ortaklığa geldi


Rulman sektörünün önde gelen lider firmalarından Japon Nachi ile ilimizin rulman ve hırdavat sektöründe lider firmalarından Açan Rulman’ın işbirliği ile Ramada Otel’de eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Katılım

Japon Nachi firması Türkiye ve Ortadoğu müdürü Mohammed Rajabi, Nachi Rulman Dizayn müdürü Fumio Taki, Nachi Türkiye distribütörü Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Çevik ve Teknik Müdür Sinan Özbek, Nachi Rulman Doğu Marmara Bölge Müdürü Mustafa Köroğlu, Açan Rulman firma sahipleri İlhami Açan ve Tuncer Açan ile Açan Rulman çalışanlarının da katıldığı seminerde rulman montajı, kullanımı, bakımı ve son teknolojik yenilikler hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

İşbirliği

Sakarya’da faaliyet gösteren firma sahipleri ve mühendislerinin katıldığı eğitim semineri öncesi konuşma yapan Açan Rulman ortaklarından Tuncer Açan, düzenledikleri eğitim seminerinin aynı zamanda Türk-Japon iş ortaklığına bir örnek olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etti. Açan Rulman Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Açan ise bu tür eğitim ve bilgilendire seminerlerine büyük önem verdiklerini belirterek, “Japon Nachi firması rulman konusunda dünyanın lider firmaları arasında yer alıyor. Aynı zamanda robot, demir çelik, madencilik gibi sektörlerde de küresel bir marka. Japon Nachi ile işbirliğimiz 20 yıl öncesine dayanıyor. Küresel bir markanın Sakarya bölge bayiliğini yapıyoruz ve işbirliğimizi her geçen gün daha da artıracağız.”  Seminerin ardından Açan Rulman firmasını da ziyaret ederek incelemelerde bulunan Japon Nachi firması yetkilileri misafirperverliklerinden dolayı Açan Rulman sahipleri İlhami ve Tuncer Açan’a teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler. 

7 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 414 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın