Günün Tarihi:16 Kasım 2018

 

 

Kocabey güven tazeledi


Saadet Partisi Kocaali ilçe teşkilatı, 5. Olağan İlçe Kongresini geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Milli görüş

Genel Başkan Yardımcısı İlyas Töngüç'ün katıldığı kongre de, mevcut İlçe Başkanı Mesut Kocabey güven tazeledi. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Töngüç'ün yanı sıra, İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları, STK'lar ve çok sayıda partili kongreye katılım sağladı. Divan Başkanlığını Osman Ünlü’nün yaptığı kongrede, mevcut Başkan ve kongrenin tek adayı Mesut Kocabey, açılış konuşmasında şunları,“Kongremize geldiğinizi için teşekkür ediyorum. 2019’da yapılacak yerel ve genel seçimleri kongremiz sonrasında tüm teşkilat kademelerimizle en iyi şekilde hazırlanacağız ve inşallah Kocaali'nin hakkettiği hizmetleri alması için belediyemizi de Saadet Partili milli görüşçü belediye yapacağız. Bu vesile ile kongremize katılan ve mesaj yollayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Müslüman katli

Tongüç, bölgemizin bir ateş topu haline dönüştürüldüğünü, BOP sürecinin hızlı bir şekilde Ortadoğu’da her petrol kuyusunun başına bir devletçik kurarak yoluna devam ettiğini söyledi. Töngüç, ülke ve dünya gündeminde yaşanan olayları değerlendirdi.  Bölgenin içinden çıkılamaz hale getirilerek bütün ülkelerin haritaları üzerinde oynayabilmek için yeni çatışma gerekçeleri ortaya çıkarıldığına dikkat çeken İlyas Tongüç, “Daha fazla Müslüman’ın Müslümanlar tarafından katledilmesi için ortaya konan projelerin önü ancak bölge ülkelerinden Türkiye, İran ve Irak hükümetleri ile engellenebilir” diye konuştu. Öte yandan  Töngüç, Milli Görüş'ün kurucu üyelerine ve başarılı çalışmalar yapan Kadın Kolları İl Başkanlığı'na plaket takdim etti. 

7 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 414 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın