Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

“Gençlerin İyilik Ağacı”


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Sakarya Gençlik Merkezleri "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında okul boyama etkinliği düzenledi.

Çalışma

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 81 ilde Gençlik Merkezlerinde yürütmekte olduğu “Gençlerin İyilik Ağacı” Projesi kapsamında Aşağıdere İlkokulunda 30 gönüllü gencimiz, el ele verip gençler için okul renklendirme çalışması yaptı.  Gençler proje kapsamında, okulda 2 dezavantajlı öğrencinin öğrenim gördüğü kütüphaneyi ayırıp, onlara özel bir sınıf oluşturdular. Boşaltılan kütüphane, başka bir sınıfta mescit ve kütüphane olarak yeniden düzenlendi. Ayrıca Anasınıfı ve 1. sınıfların olduğu kat renklendirilerek çocuklara güzel bir kat sunuldu.  Okulunun koridorlarını baştan aşağı boyayan gençler, duvara çizdikleri çizgi film karakteri ile de minik öğrencilerin gönüllerini fethettiler.

Hayaller

Aşağıdere İlkokul Müdürü Muhammet Kemal Ünal, “Gençlerimiz okulumuzu renklendirdi. İyi bir çalışma oldu. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Fatih Çelikel ve Gençlik Merkezi Liderlerine teşekkür ediyorum” dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, “ ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi kapsamında düzenlediğimiz etkinlikte , minik öğrencilerimizin  yüreklerinde hayallerini renklendirmeye devam eden ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

9 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 321 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın