Günün Tarihi:19 Mart 2019

TOG ekibinden anlamlı etkinlik


3 Aralık Dünya Engelliler Gününde yerel halka farkındalık yaratmak ve toplumdaki bireylerin engellilerle empati kurabilmesini sağlamak amacıyla sesli betimlemeli film gösterimi etkinliği düzenleyen Sakarya TOG ekibi 2018 yılı içinde çok sayıda projeyi hay

29 Aralık 2002 de kurulan ve gençlerin gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmasını sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın örgütlenmelerinden olan Sakarya TOG ekibi 5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününde Toplum Gönüllüleri Vakfı Kurucusu İbrahim Betil’ in katılımıyla Gönüllülük ve Sosyal Girişimcilik konulu konferans düzenlediler. Mezun gönüllülerin de katılım gösterdiği konferansta katılımcılar Toplum Gönülllüleri Vakfı’nın onlar için neler ifade ettiğini dinleyicilere aktardılar. Konferans konuşmasında İbrahim Betil, gönüllülük hangi vakıfta olursanız olun mutlaka size çok fazla özgüven katan bir durum, iyilik yapma isteği kanınıza karışsın ve o hissi o isteği hiçbir zaman kaybetmeyin diyerek gönüllü olmanın önemine vurgu yaptı.

9 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 432 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın