Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

CHP’de devir teslim


CHP Adapazarı İlçe Kongresi’ni kazanan Fatma Kurtuluş, dün önce İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını sonrasında da partiye giderek görevi teslim aldı.

Parti merkezi

Sakarya Adliyesi’ndeki Adapazarı İlçe Seçim Kurulu’nda Başkan Hakan İskenderoğlu’nun elinden yönetimiyle birlikte mazbatasını alan Kurtuluş sonrasında partilileriyle birlikte parti merkezine gitti. Parti binasında yapılan devir teslim törenine; eski ilçe başkanı İlker Yılmaz ve partililer hazır bulundu. Kurtuluş, “Bu bir bayrak yarışıydı ve görevi teslim aldık. Başkanımız İlker Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Hep ifade ettim; siyaset zor, hele Sakarya’da CHP kimliği altında siyaset yapmak çok daha zor. O yüzden Cumhuriyet Halk Partisi’ne verdiği katkıdan dolayı kendisine ve yönetimdeki tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Bu bayrak yarılını bundan sonra CHP’ye gönül veren tüm arkadaşlarla devam ettireceğiz” dedi. 

Takdire şayan

Eski Başkan Yılmaz’da, “Bu güne kadar delege seçimlerinden itibaren çok güzel bir yarış içerisindeyiz. Bu yarışın demokratik ve son derece centilmence geçtiğine inanıyorum. Bunun sonucunda kazananın kesinlikle CHP’nin olduğuna inanıyorum. Fatma başkanımın bu süre içinde göstermiş olduğu emekleri gerçekten takdire şayandı. Daha önce de ilçe başkanlığı yaptığı için partiye çok şeyler katacağına inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu. 

 

14 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 576 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın