Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Akyazı Hendek yolculuğu başlıyor


Akyazı ve Hendek Şoförler Odası Başkanları tarafından yapılan müracaat sonucu üst kurul tarafından onaylanması üzerine Akyazı Hendek arasında yolcu taşımacılığı başlatılıyor.

Altyapı

Akyazı ve Hendek Şoförler Odası Başkanları tarafından ortak olarak 13.01.2017 tarihinde UKAME’ye yapılan müracaat iki İlçenin Belediye Başkanları, yine iki İlçenin Jandarma ve Emniyet Müdürleriyle iki İlçenin Şoförler Odası başkanlarından oluşan alt kurulun uygun görmesi üzerine uygun görülen kararın kabul edilmesi için gönderildiği üst kurul tarafından onaylanması üzerine Akyazı Hendek arasında yolcu taşımacılığı başlatılıyor. Onaylanan karara göre önümüzdeki günlerde başlayacak olan yolcu taşımacılığının güzergahı Akyazı-Çamlıca ve Hendek yol güzergahı olacak. Her iki Oda başkanı alt yapının tamamlandığını ve yolcu taşınmasına birkaç gün içinde başlanacağı müjdesini verdiler.

İhale

Akyazı Şoförler Odası Başkanı Hikmet Özgür, “Vatandaşın bize aktardığı sorunu çözmenin ve onlara bir kez daha istedikleri gibi hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Bu konuda bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yeni açılan Akyazı Devlet Hastanesi önünde açılacak olan durakta 7 taksinin çalışmasına yönelik gerekli izin alınmış ve alınan bu izin komisyon tarafından onanmıştır. Önümüzdeki günlerde durakta çalışacak olan 7 taksiyle ilgili olarak ihale yapılacaktır” diye konuştu. 

14 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 342 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın