Günün Tarihi:21 Mart 2019

Durmuş Pamukova’ya gitti


Dr. Mehmet Durmuş 4 yıldır hizmet verdiği Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki (SAÜEAH) görevinden ayrıldı. Arkadaşlarıyla vedalaşan Durmuş, artık görevine Pamukova’da devam edecek.

Karanfil dağıttı

Birlikte çalıştığı birimlerdeki kalite, hasta hakları, bimer, sabim, ve yönetimde görevli arkadaşları ile vedalaşan Durmuş, duygusal konuşmasında, “Burada kendimi çok geliştirdim ve çok değerli çalışma arkadaşları edindim” dedi.  Personel ile tek tek vedalaşan Durmuş, onlara karanfil dağıttı.

Pamukova’da çalışacak

Bundan sonraki süreçte Pamukova Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görevine devam edecek olan Dr. Mehmet Durmuş sempatik kişiliği, esprili yaklaşımları ve güler yüzü ile her daim personel tarafından sevilen kişiliğiyle tanınıyordu. SAÜEAH'ta 3,5 yıldır başhekim yardımcılığı ve son 4 aydır da vekaleten Başhekimlik görevini yürüten Dr. Mehmet Durmuş, bundan sonraki süreçte Pamukova Devlet Hastanesinde de aynı azim ve gayretle görevine devam edeceğini dile getirdi. 

 

16 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 549 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın