Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

AK Parti mahallelerde


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Mahallerde Danışma Meclislerine devam ediyor.

Fikir alış verişi

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı aylık düzenlenen danışma meclislerinin yanı sıra mahallerde de danışma meclislerine tam sürat devam ediyor.  Yeni Cami Maltepe, Ozanlar ve Sakarya Mahallelerinde kalabalık katılımlar ile gerçekleşen Danışma Meclisi Toplantılarında konuşan Başkan Mustafa Ak, ilk olarak hükümetin yürüttüğü çalışmalara değindi, ardından ise mahalle halkının sorunlarını dinleyerek çözüm hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Kudüs kırmızı çizgi

Devamında gündeme değinen Başkan Ak, Amerika Birleşik Devletinin, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasına tepki göstererek, "Bu konuda bizim tepkimiz çok açık ve net. Hep dedik yine diyoruz, Kudüs bizim kırmızı çizgimiz, ilk kıblemizdir. Bir iki kişinin isteği ile Kutsal şehrimiz Kudüs'ü kafalarına göre kimse sahiplenemez. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da bu konudaki hassasiyeti bizlerin ve tüm Müslümanların yüreklerine su serpiyor. Her zaman Filistinli kardeşlerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi. 

19 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 649 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın