Duran ailesinin mutlu günü19 Aralık 2017, Salı

Görkemli tören

Aziz Duran ile Nesrin Duran’ın çocukları Mustafa Serdar, Ali- Servet Kanalka’nın kızları Sara ile evlendi. NG Güral Sapanca Otel’de gerçekleştirilen görkemli nikah töreninesiyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.Tören öncesinde Aziz Duran eşi Nesrin Duran ve dünürleri Servet- Ali Kanalka ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı ve tebrikleri kabul etti.

 

Yoğun protokol

Törene AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan,Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı,Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, , Devlet eski Bakanı Nevzat Ercan, Orman eski Bakanı Osman Pepe, Sakarya eski Valisi Cahit Kıraç, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Mutluluk diledi

Nikah töreni Ulu Cami İmam-ı Hatip’i Tuğrul Ersoy’un Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlarken, Serdar ve Sara çiftinin nikahlarını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı. Protokol mensuplarının tamamı çiftin nikahlarına şahitlik ederken evlilik cüzdanlarını ise Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali Erbaş takdim etti. Erbaş çifte bir ömür mutluluklar diledi. 

Bu haber toplam 3619 defa okundu.

Resim Galerisi