Günün Tarihi:17 Eylül 2019

Akcan Çarşamba’yı ‘Halk Günü’ ilan etti


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan vatandaşlardan gelen talep ve istekleri dinlemek üzere her Çarşamba günü saat 09.30 ile 12.30 saatleri arasını ‘Halk Günü’ olarak ilan etti.

İlk buluşma

Halka daha fazla vakit ayırmaya dikkat eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Çarşamba günleri 09.30 ile 12.30 saatleri arasında Akyazı Belediyesi Meclis Salonu’nda vatandaşla buluşacak. Vatandaşlarla yüz yüze rahat görüşebilmek için ve  iç içe olabilmek amacıyla bundan böyle her Çarşamba gününü vatandaşlara ayıran Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Halk Günü toplantılarının ilkini bugün Akyazı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

Başkandan davet

Başkan Akcan “Yoğunluk ve mesai saati gözetmeksizin aralıksız devam eden çalışma tempomuzda vatandaşlarımıza daha fazla vakit ayırabilmek için Çarşamba günlerimizi öğleye kadar Halk Günü toplantılarımız için ayırdık. Bundan sonra halkımızın talep istek ve sorunlarını daha da fazla dinleyerek daha hızlı ve kalıcı çözümler üretilmesini sağlamaya çalışacağız. İstiyoruz ki vatandaşlarımız ile Belediyemiz arasında gönül köprülerimiz daha da sağlam olsun ve halkımız Belediye Başkanı ile daha fazla görüşebilsin bu amaçla her Çarşamba halkımızı bizzat kendim dinlemek üzere bekliyorum” dedi.

20 Aralık 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 445 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU