Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Görevler belirlendi


Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 5.olağan kongrede Fevzi Bora başkanlığında oluşan yönetim kurulu önceki akşam yaptığı toplantıda görev dağılımını yaptı.

 

Özyılmaz’a ziyaret

Yapılan görev dağılımından sonra Tanıtım ve Medya Başkanlığına getirilen Yusuf Çokal ile Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığına getirilen Özgür Özmen yapılan görev taksimi ile ilgili bilgi vermek üzere Gazetemiz Akyazı temsilcimiz Salim Özyılmaz’ı bürosunda ziyaret ettiler.

 

Önemli başarı

Ziyarette konuşan AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Yusuf Çokal ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Özgür Özmen,  AK Partinin son yapılan referandumda Marmara birincisi olma gibi bir başarıya sahip olduğunu belirttiler ve şimdiki hedefimiz ise Türkiye birincisi olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için çalışmalarımıza hemen başladık” dedi. Gazetemiz temsilcisi Salim Özyılmaz’da yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyerek başarı dileğinde bulundu.

 

Görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti.

Fevzi Bora (İlçe Başkanı), Talip Boğaz (Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı), Fatih Kır (Seçim İşleri Başkanı), Hasan Bayraktar (Mali ve İdari İşler Başkanı), Hüseyin Düzcan (Genel Sekreter), İrfan Başer (Ekonomik İşler B:aşkanı), Mustafa Karakum (Yerel Yönetimler Başkanı), Osman Öztürk (Teşkilat Başkanı), Özgür Özmen (Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı), Turan Hikmet (Sosyal Politikalar Başkanı) ve Yusuf Çokal (Tanıtım ve Medya Başkanı), Üyeler;  Fatih Boztepe, Halit Kaymak, İradet Başer, Mesut Ekrem, Mustafa Karahasan, Nursel Ünal, Sevim Serpil Eroğlu.

21 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 803 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın