Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

43 milyonluk yatırım


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yeni yönetimi ile bir araya geldi.

Seçim süreci

Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından yeniden ilçe başkanı seçilen Ali Kemal Sofu ve yönetimine başarılar dileyen Toçoğlu, Hendek’in seçim sürecinden başarıyla ayrılacağını inandıklarını söyledi.

 

Güçlü Türkiye

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Kongremize katılım sağladığı için teşekkür ediyoruz. Teşkilatımızı, kadın ve gençlik kollarımızı büyük ölçüde yeniledik. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi, güçlü ve büyük Türkiye için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Katkı sunmaya hazırız

Başkan Toçoğlu, “Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından seçilen bu yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2019 seçimleri ülkemizin istikrarı için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm teşkilatlarımıza katkı sunmaya hazırız. Belediyelerin il ve ilçe teşkilatlarına seçim süresince büyük destekleri oluyor. İlçe teşkilatlarının ve belediyelerin uyum içerisinde çalışmaları çok büyük önem arz ediyor. İnşallah Hendek, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu seçim sürecini başarıyla atlatacaktır” diye belirtti.

 

Yatırımlar devam edecek

Hendek’te Büyükşehir yatırımlarının devam ettiğini aktaran Toçoğlu,  “Hendek’te 11 milyonluk asfalt yatırımı gerçekleştirdik.  Altyapı yatırımlarının toplam maliyeti ise 32 milyon. Hendek’e yeni bir soluk getirecek Yeni Yaşam Merkezimizi ise hızla tamamlıyoruz. Hendek Belediyemiz ve üniversitemiz ile temas halindeyiz. İnşallah Hendek’e önümüzdeki süreçte de yatımlarımız devam edecek” dedi.

 

21 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 826 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın