Günün Tarihi:17 Şubat 2019

 

 

Küçük hayaller büyük mutluluklar


Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ‘Bana Bir Masal Yaşat’ sloganı ile üç etkinlikten oluşan projenin sonuncusunda Nebiye Ertan İlkokulu öğrencilerinin dileklerini gerçekleştirdi.

Programı katılım

Turizm Fakültesi Kongre Salonu’nda düzenlenen programa protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli yoğun ilgi gösterdi. Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Sapanca Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çiğdem Ayanoğlu, Sinan Göksun İlkokul Müdürü Serkan Adıyaman, Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Program Başkanı Öğretim Görevlisi Servet Sezgin, Öğretim Görevlisi Serpil Çiğdem, çok sayıda öğretmen ve veli katıldı.

 

Coşkulu dakikalar

Programa proje ekibi öğrencilerinden sunucu Sefa Tekin ve Nebiye Ertan İlkokul 4. Sınıf öğrencilerinden Kerem Sevindik, Necip Fazıl Kısakürek’in Sakarya Şiirini birlikte okuyarak duygulu ve coşkulu dakikalar yaşattı. Ardından proje ekibinden Buse Şahin ve Nebiye Ertan İlkokul 2. Sınıf öğrencilerinden Erva Kaime ile annem şarkısını seslendirdi.

 

Proje ekibi

Sıra programın en heyecanlı dakikalarına geldiğinde nefesler tutuldu. Çocukların dileklerini gerçekleştirme anına gelindiğinde tüm protokol ve dileklerini kağıtlara yazan çocuklar sahneye davet edildi.  Proje ekibi çocukların isteklerini temin ederekhediye paketi halinde sahneye getirdi. Protokol üyeleri, çocukların dileklerini tek tek taktim ettikten sonra fotoğraflanarako anı ölümsüzleştirdi.

 

Yazılı anahtar

Proje ekibi öğrencileri,‘bana bir masal yaşat’ etkinliğini gerçekleştirirken yardımlarından dolayı işadamıRiadİssa‘ya, Sapanca MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen‘e,  Nebiye Ertan İlkokul Müdürü Halil İbrahimoğlu’na, Proje Koordinatörleri Sapanca MYO Halkla ilişkiler ve Tanıtım Programı Başkanı Öğretim Görevlisi Servet Sezgin’e,Öğretim Görevlisi Serpil Çiğdem’e birer teşekkür plaketi taktim etti. Programın sonunda ise ‘Bana Bir Masal Yaşat’ yazılı anahtarlıklar hediye edildi. 

22 Aralık 2017 , Cuma Bu haber toplam 515 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın