Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Taraklı’ya yakışmadı


Taraklı’da vatandaş için yapılmış camlı bölmeler motosikletlerin park yeri olmuş ve meydandaki Atatürk Büstünün de küçük olması Taraklılıları çok üzdü.

Çirkin görüntü

Taraklı’da Sakarya Büyükşehir Belediyesi projesi olarak hayata sokulan Kent Meydanı’nda Kitap Okuma mekanları olarak nitelendirilen camdan yapılmış bölümler bisiklet ve motosiklet sürücülerinin park yeri haline geldi. Meydanda yapılmış cam bölümlerin bu şekilde kullanılmasının yakışmadığını belirten meydanda dolaşan vatandaşlar tepki gösteriyor. Öte yandan meydandaki Atatürk Büstünün küçük olması nedeniyle tepki topluyor. Vatandaşlar meydana daha güzel bir Atatürk Büstü yapılması için bir an evvel harekete geçilmesini istiyorlar. 

24 Aralık 2017 , Pazar Bu haber toplam 1440 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın