Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Akyazı’da ilk toplantı


İYİ Parti Akyazı İlçe Başkanı Servet Top göreve başladıktan sonra ilçedeki İYİ Partililer tanışmak için ziyaretine gittiler. Ziyaret kapsamında Servet Top’un başkanlığında ilk toplantı gerçekleştirilerek bazı kararlar alındı.

İlk toplantı

Servet Top’un başkanlığında ilk toplantıyı gerçekleştiren Akyazılı İYİ Partililer, 30 Aralık Cumartesi günü Sakarya’ya gelecek olan Partinin Genel Başkanı Dr. Meral Akşener’in karşılanması ile ilgili olarak yapılması gerekenler hakkında ilk kararlar alındı.  Buna göre Genel Başkanın Sakarya’ya gelişinde İl Başkanlığı ile birlikte hareket etme ve İl’den gelecek olan talimatlar ışığında aktif olarak görev alma konusunda görüş birliği içinde oldukları açıklandı. Toplantı sonrasında açıklama kurucu İlçe Başkanı Servet Top’tan geldi. Top, bütün fikirleri saygı duyduklarını, ancak Üniter Devlet fikrinden taviz vermeyen herkesi partilerine beklediklerini ve birlikte siyaset yapma arzusunda olduklarını söyledi.

Kadın kolları yok

İYİ Parti Genel Merkezinin de isteği üzerine kadın erkek arasında bir ayırım söz konusu olmaması için Kadın Kollarının kurulmayacağını açıklayan kurucu Başkan Servet Top, “Bütün kadınlarımızı partimizin ana kademesinde siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi. Partimiz insan haklarını ve hukukun üstünlüğünü ön planda tutan bir partidir diyen Top, “Tek vatan, tek bayrak ve tek millet şuuruyla hareket ederek ve kesinlikle bir ayırım yapmadan herkesi kucaklayan bir parti olma yolunda bismillah diyerek adımımızı atmış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.  

İkinci toplantı

Servet Top, “Allah’ın izniyle en kısa zamanda Akyazı’da herkese ulaşıp Partimizi ve tüzüğümüzü anlatacağız ve bizim gibi düşünenleri partimize davet edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. İYİ Parti Akyazı İlçe teşkilatı ikinci toplantısını 09.01.2018 günü yapacak ve bu toplantıda kurucu yönetim kurulu üyeleri kamuoyuna açıklanacak. 

25 Aralık 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 417 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın