Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Gece gündüz çalışacağız’


Mahalle başkanlarıyla bir araya gelen Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, “ İlçemizin geleceğine dair üzerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu yönde çok çalışıp üzerimize düşeni layıkıyla yapmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Mahalleliyle buluştu

Başkan Dursun Ali Dal, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Mahalle başkanları ve partililer ile bir araya geldi. Dal, “Bugün mahalle başkanlarımız ve Belediye başkanımız ile bir aradayız. İnşallah birlik, beraberlik ve uyum içerisinde hep beraber ilçemize güzel hizmetler edeceğiz. Sizler teşkilatlarımızın önemli mensuplarısınız. Çok önemli görev üstleniyorsunuz.  Halkımızla aramızda gönül bağı kuruyorsunuz. Bundan sonra toplantılarımıza mahallelerimizde devam edeceğiz. Halkla iç içe olmak istiyoruz. Sorunları yerinde çözüme kavuşturma amacındayız” ifadelerini kullandı.

Sorumluluk bilinci

Üstlendikleri sorumluluğun farkında olduklarını ifade eden Dal, “ 2019 seçimlerine ilk günkü aynı heyecanla, coşku ve dava bilinci içerisinde hazırlanacağız. Sizlerin de başarı çıtasını en üst seviyeye çıkarmak için mücadele edeceğinize inancım sonsuz. Milletvekillerimiz, İl teşkilatımız, Büyükşehir ve Ferizli belediyemiz ile birlikte koordineli çalışacağız. Uyumlu şekilde ilçemizi daha güzel yarınlara hazırlayacağız. El ele verip partimizin çıtasını yükselteceğiz. Partimizin tüm kademelerinde, bugüne kadar görev yapmış herkese hizmetleri noktasında şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Zirve

Dursun Ali Dal’a yeni görevinde başarılar dileyerek, toplantı için teşekkür eden Mahalle başkanları, “İlk defa böyle düzenli bir toplantı yapıyoruz. İnşallah bundan sonra da böyle devam edeceğiz. Topyekûn birlik ve beraberlik içerisinde Ak Parti’yi zirveye taşıyacağız dediler.

26 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 469 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın