Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

İşte alkışlanacak hareket


Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını biriktirerek Doğantepe köyü öğrencilerine hediye aldılar.

Harçlıklarla aldılar

Geyve Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrencilerde “Yardımseverlik ve paylaşma duygusunu geliştirmek” için okul müdürü Ahmet Akkuş, öğrenciler arasında bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrultusunda Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, aralarında topladıkları harçlıklarla kitap, çikolata, kıyafet gibi çeşitli hediyeler aldılar.

Programa katılım

Okul Müdürü Ahmet Akkuş, Doğantepe YBO müdürü Adem Çavdar ile anlaşarak hediyeleşme programı düzenlediler. Programa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Milli Eğitim şube müdürleri Tahir Taş, Bahatdin Aydemir, her iki okulun öğretmenleri ve köy muhtarı Altan İnönü katıldı. Programı İngilizce Öğretmeni Dilek Çiftçi sundu.

Tebrik etti

Hediyeleşme töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, “Bu tür etkinlikler insani duygularımızı geliştirir” diyerek, iki okulu da tebrik etti. Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri aldıkları hediyeleri verince, Doğantepe öğrencileri de misafirlerine meyve, kurabiye ikram etti.

Şenlik havasında

Hediyeleşme programı öğretmen Ayşe Erbay ile öğrenci Cengizhan Oğul’un söylediği şarkılar sayesinde şenlik havasında geçti. Her iki okulun öğrencileri de bu etkinlikten memnun kaldılar. 

28 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 565 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın