Günün Tarihi:18 Ekim 2019

Erenler’de Rumeli birlikteliği


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile Başkan Yardımcısı Muhammed Kıratlı’yı Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte makamında ziyaret eden Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit; Sakarya’da birlik ve beraberlik içinde hareket etmek için yola çıktıklarını söyledi.

Yüzde 23 göçmen

Ziyaretlerinde yeni yönetimini tanıtan Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit, Sakarya genelinde Yüzde 23 balkan göçmeni olduğunu belirterek; tüm hemşerilerine eşit mesafede hizmet etmek, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek için yola çıktıklarını söyledi.

 

Hep yanınızdayız

Başkan Öztürk’e “Dernek olarak izleyeceğiniz doğru politikalarda her zaman yanınızdayız” diyen Başkan Şehit; “Biz her siyasi parti, her belediye ve her STK ile ayırım yapmadan eşit mesafede yanındayız” dedi. Yönetim Kurulu olarak tam kadro kendisini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Öztürk; “Erenler’de yaşayan Rumeli’li hemşerileriniz için yapabileceğimiz ne varsa hazırız” diyerek; Erenler Belediyesi olarak her konuda yanınızdayız” mesajını verdi.

 

Onur ve gururdur

Kendisi de Rumelili olan Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Kıratlı’yı da ziyaret eden Sakarya Rumeli Derneği Yöneticileri ve Başkanı Mehmet Şehit, “Bir hemşerimizin belediyede başkan yardımcısı olarak görev yapması bizi onurlandırmaktadır. Rumeli’li olmak onur ve gururdur. Bizde sizlerle gurur duyuyoruz” dedi. Kıratlı’da başarı dileğinde bulunurken plaket takdimi de yapıldı. 

29 Aralık 2017 , Cuma Bu haber toplam 673 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU