Günün Tarihi:20 Mart 2019

Alişan’dan Balcı’ya ziyaret


SESOB Başkanı Hasan Alişan, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı ve Sakarya Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yapılacak olan oda seçimlerinde başarılar diledi.

Başarı diledi

Sakarya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı ve Sakarya Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.Başkan Alişan ziyarette Sakarya’daki odalarda gerçekleştirdikleri denetimlerden söz ederken, Halil İbrahim Balcı ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirilecek olan oda seçimlerinde başarı dileklerini iletti.

Denetimler

SESOB olarak bir süreden beri bağlı odaları denetlediklerini ifade eden Hasan Alişan, “ Eksiğimizi başkaları görmesin, başkaları bilmesin önce biz tespit edelim diyerek böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Huzur ve barış içinde bir takım olmak için yaptık. Bugüne kadar odalarımız güzel çalışmışlar bundan sonra da denetimlerimizi devam ettireceğiz. Önümüzdeki yıl bu konu ile ilgili bir de toplantı gerçekleştireceğiz” dedi.

Başarılı çalışmalar

Fedakârlık yapmayan insanın başarılı olamayacağını dile getiren Alişan, “ Kimsenin bir çıkarı yok, herkes hizmet etmek için bu görevlerin başında. Sizleri bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı çalışmalardan ötürü tebrik ediyorum. Genel kurulunuzun hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Teşekkür etti

Ziyaretlerinden ötürü SESOB Başkanı Hasan Alişan’a teşekkür eden Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı ve Sakarya Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı ise, “SESOB’un gerçekleştirmiş olduğu uygulama çok doğru ve güzel bir çalışma. Bugün çok titiz davranan personeller bile bazı noktalarda hata yapabilir. Ülkede bu uygulamayı belki de yapan tek esnaf odaları birliği Sakarya’dır. Diğer illere de örnek teşkil eder inşallah. Bu bir iç denetimdir.  Yapılacak olan olası bakanlık denetimlere de hazırlıklı olmamızı sağlar” dedi. Balcı ayrıca yapılacak olan oda seçimlerinin Sakarya’ya hayırlı olmasını diledi. 

30 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 2326 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın