Günün Tarihi:20 Mart 2019

Fetih tarihi anlatıldı


Anadolu Gençlik Derneği(AGD) Sakarya teşkilatı Mekke'nin Fethi nedeniyle Taraklı’da düzenlenen programa katılan eğitimci - yazar Ömer Bektaş, fetih ile ilgili bilgiler aktardı.

Sinevizyon

Taraklı Belediye Düğün Salonu’nda yapılan fetih programına eğitimci - yazar Ömer Bektaş'ında konuşmacı olarak katıldı. Program Hakan Bayraktar’ın Kur'an tilaveti ve Anadolu Gençlik Derneği'nin çalışmalarının anlatıldığı sinevizyon gösterisi ile başladı. Daha sonra AGD Sakarya Teşkilatlanma Başkan Muhammet Öztopaloğlu Mekke'nin Fethi programlarının mana ve önemine dikkat çekti.

 İlgi azdı

Konuşmacı Eğitimci - Yazar Ömer Bektaş ise Mekke'nin Adem (a.s.) ile başlayıp peygamber efendimizin (sav) fethi zirveye yapan tarihini katılımcılara özetledi. Allah'ı, peygamberini ve onun yolunda cihat etmeyi her şeyden daha fazla sevmediğimiz sürece gerçek manada iman etmiş olamayacağımızı belirtti. Yaklaşık iki saat süren programa ilginin az olması dikkat çekti. 

1 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın