Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Şahin’de ‘Eurosivion’ heyecanı


Özel Şahin Okulları’nda bir gelenek haline gelen ve merakla beklenen 2017 Eurovision Şarkı Yarışması seyircilerle buluştu.

Juri üyeleri

Okul öğrencilerinin katıldıkları ve ülkelerin tanıtımını yaptıktan sonra sergiledikleri eşsiz performanslar göz kamaştırdı. Öğrenciler, koreografileri, kostüm ve enerjileriyle katılımcıları büyülediler. Velilerinde katılımıyla büyük yankı uyandıran yarışmada öğrenciler 7 ülke adına yarıştı. Oylamada juri üyeliği yapan öğretmenler Zafer Kahriman, Özlem Bilge Ur, Özge Çengelcik, Çiğdem Bakkaloğlu çok titiz bir şekilde eleme yaptılar. 

Okul öğrtemenleri

Okulun İngilizce Öğretmeni Aslı Cankıran ve Almanca Öğretkeni Özgen Vural tarafından organize edilen yarışmada ilk üçe giren ekip belirlendi. Daha sonra dereceye giren 9-A sınıfı Belçika, 10-A Moldova ve 10-C Bosna Hersek, okulun öğrencileri tarafından ikinci aşamada tekrar oylandı.

Dereceye girenler

2017 Eurovision Şarkı Yarışmasını Moldova’yı temsil eden 10A sınıfı öğrencileri kazandı. İkinciliği 10C sınıfı Bosna Hersek, üçüncülüğü 9A sınıfı Belçika aldı. 2017 Eurovision Şarkı Yarışmasının yankıları halen sürürken öğrenciler unutulmaz anlar yaşadılar. Yarışmayı Okul Kurucuları Prof.Dr.Gürsoy Alagöz, Bilge Alagöz, Anadolu Lisesi Müdürü Mert Can, Müdür Yardımcı Mihraç Köroğlu’da izledi.

3 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 648 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın