Günün Tarihi:20 Şubat 2019

Ferizli için el ele


Dursun Ali Dal Başkanlığındaki yeni ilçe yönetimi Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli için birlikte el ele çalışacağız” dedi.

Mücadele

Yeni seçilen AK Parti Ferizli yönetimi, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a yaptıkları ziyarette, belediyenin hizmetlerini takdirle karşıladıklarını, bundan sonraki yapılacak hizmetlerde her zaman destek olacaklarını söylediler. İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, “Sayın Belediye Başkanımız ilçemize önemli hizmetler sunmuştur. Büyük hizmetler kazandırma adına süreklide mücadele içerisindedir” ifadelerini kullandı.

Güzel hizmetler

Dal, “Kendilerini ilçeye yaptığı güzel hizmetlerinden ve büyük hizmetler noktasında vermiş olduğu azimli mücadelesinden dolayı kutluyoruz. Bizlerde AK Parti Ferizli teşkilatı olarak ilçemizde, Ferizli’mize yakışır güzel bir yönetim oluşturduk. Biz iktidar partisiyiz ve bunun hakkını vereceğiz. Yönetimimiz de ki çalışkan ve değerli arkadaşlarımızla beraber bizde belediye başkanımızla el ele inşallah daha güzel hizmetler yapacağız” diye konuştu.

Örnek bir Ferizli

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Bizler bir aileyiz. AK Parti ailesiyiz. Halkımız bizi hizmet için seçti. Tüm Enerjimizle halkımıza hizmetlerin en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Kalkınmış ve örnek bir Ferizli için el ele verdik birlikte çalışacağız. Birlikte güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız. Yeni ilçe yönetimimiz ilçemize hayırlı olsun. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

6 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 361 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın