Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Çalışmaların hasadı yapılacak


Güzel bir Karasu için 2016 ve 2017 yılını plan, proje ve üretim yaparak geçirdiklerini kaydeden İspiroğlu, 2018 de ise çalışmaların hasadını yapacaklarını, yeni projeleri vatandaşlara sunup hayata geçireceklerini müjdeledi.

Vizyon projeler

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 2018 yılının Karasu için açılışların ve projelerin hayata geçirileceği bir yıl olacağını söyledi.  Karasu’nun, Türkiye’nin yıldızı parlayan ilçeleri arasına girdiğini kaydeden Başkan İspiroğlu,  2017 yılını hizmetlerle dolu bir yıl olarak tamamladıklarını belirterek, “İlçemiz hem belediyemizin hem de hükümetimizin vizyon projelerinin bulunduğu ve coğrafi konumu nedeniyle de bir hayli şanslı ilçelerimizden biri.  Karasu’da bir kısmı fiilen yürümekte olan, bir kısmı ise planlama ve araştırma aşamasında olan bu vizyon projelerimizle ilçemizi geleceğe taşıyoruz” dedi.

Üç boyutlu görseller

2018 yılına da büyük bir proje ile hazırlandıklarını kaydeden Başkan Mehmet İspiroğlu, “Bugüne kadar halkımız odaklı çalışarak vatandaşlarımızın gönlüne dokunacak hizmetler ürettik. Geçmiş yıllarda halkımızın hizmetine sunduğumuz park alanlarımız, sosyal tesislerimiz ve donatı alanlarımız büyük ilgi gördü. Bugün ise büyük bir projenin hayata geçireceğimizin müjdesini veriyoruz. Yassıgeçit Mahallemizde, ülkemiz standartlarında olan ve her kesime hitap edecek doğal yaşam merkezinin tüm altyapı çalışmalarını tamamladık. Üç boyutlu görsellerimizle vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Çalış- üret

Yassıgeçit Doğal Yaşam Merkezinin genel yapısını anlatan İspiroğlu, “Başta da ifade ettiğimiz gibi bu alanımız her kesime hitap edecek kalitede. Danışma, güvenlik birimi, bekleme salonu, satış üniteleri, organik ürünlerin ve atölyelerde üretilen eserlerin satışa sunulduğu yerler, çeşitli aktivitelerin uzman eğitmenler eşliğinde yapıldığı alanlar, doğal kamp alanları, gece ve gündüz etkinlik alanları ile yürüyüş koridorları, dinlenme ve piknik alanları, gözetleme kulesi, binek ahırı ve bisiklet yoluyla bu alanın Karasu’ya büyük değer kazandıracağı  kanaatindeyim. Şimdiden hayırlı olmasını dileyerek 2018 yılını da çok çalışarak ve üreterek geçireceğimizin altını çiziyorum” şeklinde konuştu.

9 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 424 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın