Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Hedefleri yeşil bayrak


Sapanca Elmas Dereli Anaokulu Müdür, öğretmen ve öğrencileri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret ettiler.

Destek vermesi

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Bugün ziyaretime gelen çocuklarımıza ve değerli öğretmenlerimize teşekkür ederim. Yerel yönetimlerin sosyal sorumluluk projelerine önem ve destek vermesi düşüncesiyle, bize gelen projelere imkânlar doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz” dedi.  

 

Destek olacağız

Yılmazer, “Söz konusu çocuklarımız ve geleceğimiz olduğunda hassasiyetimiz artmaktadır. Bu gün bizden talep ettikleri geri dönüşüm kutu ve kutuların dolmaları halinde bilgilendirilmesiyle atıkların toplanması konusunda kendilerine destek olacağız. Çocuklarımızın bilinçli bireyler yetişmesine katkı sağlayan duyarlı öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

Geri dönüşüm

Sapanca Elmas Dereli Anaokulunun iki yıldır devam eden geri dönüşüm projesiyle, bu yılın sonunda yeşil bayrağı almayı hedefledikleri aktarıldı. Sapanca Elmas Dereli Anaokulu Müdürü Betül Gürateş “Çocuklarımıza geri dönüşümü oyunlarla, el beceri etkinliklerimizle aşılamaya çalışıyoruz. Geri dönüşüm kâğıtlarıyla ağaçlarımıza ve diğer geri dönüşümle milli servetimize sahip çıkmaya çalışıyoruz” dedi.  

 

Projemiz için

Gürateş, “İki yıldır büyük özveri ile devam ettirdiğimiz geri dönüşüm projemizle 2018 yılının sonunda yeşil bayrağı almaya hedefliyoruz. Bugün Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret ederek, projemiz için gerekli olan geri dönüşüm kutuları ve atıkların yetkililer tarafından alınmasınız talep ettik” dedi. Başkan Yılmazer, ziyarette gelen çocuklarla tek tek ilgilenerek hediyeler verdi. Çocuklarda kendi yaptıkları tabloyu hediye etti. 

12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 519 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama