Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

‘Aramıza kimse giremez’


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı, bakkal esnafına yakışır bir genel kurul yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Aramıza girerek bizi bölmeye çalışanlara en büyük cevabı verdik” dedi.

Yolumuza bakacağız

Akdardağan, “Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz genel kurulda bir kere daha gördük ki; esnafımız dedikodulara, masa başında yazılan planlara, fitneye ve arabozuculuğa izin vermedi. Şölen havasında gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda esnafımızla bütünleştik ve en büyük cevabı aramızı bozmak isteyenlere misliyle vermiş olduk. Büyük bir aile olduğumuzu, birlikteliğimizi nasıl pekiştirdiğimizi, aramıza kimsenin giremeyeceğini bir kez daha gösterdik.  Bir ailenin içine dışarıdan yapılan müdahalelerin doğru olmadığını defalarca söylememize rağmen esnafımız son sözü söylemiştir. Aramıza kimse giremez, giremeyecekte. Büyük bir ailenin tüm bireyleri olarak bundan sonra da yolumuza bakacağız, omuz omuza hedefimize ulaşacağız. Hem sektörümüz, hem şehrimiz, hem de mesleğimiz adına birlikteliğimizi bozmadan emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

 

Balcı’ya teşekkür

Genel Kurula katılanlara teşekkür eden Başkan Akdardağan, “Bu anlamlı günümüzde genel kurulumuza katılarak divan başkanlığı görevini ifa ederek bizi mutlu eden Türkiye Fırıncılar Federasyon Başkanı Halil İbrahim Balcı’ya, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’e, Hak-İş İl Temsilcisi Mesut Gökdemir’e, Çelik-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt’a, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın’a, AK Parti Adapazarı İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş’a, değerli esnaflarımız ve dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Genel Kurulumuz ülkemize, şehrimize ve esnafımıza hayırlar getirsin” dedi.

12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 619 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın