Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Püsküllü müteahhitlerle buluştu


Müteahhitlerle bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü belediyenin yapacağı bin konutun daha çok dar gelirli vatandaşlara hitabet edeceğini belirtti.

Bin konut projesi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te faaliyet gösteren müteahhitlerle istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçenin gelişimi hakkında bilgi veren Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçeye estetik bir görüntü vermedeki en büyük rolü müteahhitlerin oynadığını söyledi. Püsküllü, belediyenin yapacağı bin konutun daha çok dar gelirli vatandaşlara hitap ettiğini söyleyerek bununla ilgili şartların önümüzdeki günlerde açıklanacağını ifade etti. Başkan Püsküllü, belediyenin yapacağı konutlarla ilgili Hendekli müteahhitlerle çalışmak istediklerini de sözlerine ekledi.  Toplantı da müteahhitler çeşitli konularda görüş ve sıkıntılarını dile getirdiler.

Destek

Başkan Püsküllü, “İlçemizde faaliyet gösteren büyük bir azim ve çalışma var. İlçemiz konut konusunda çok iyi yerlere geliyor, çok güzel binalar yapıyorsunuz. Bu konuda hepinize teşekkür ederim. Hendek Belediyesi olarak her türlü konuda yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Yapılacak ve yapılması gerekenlerle ilgili gerek iş adamları, gerekse belediyemiz açısından bunları konuşmak, değerlendirmek, birbirimize fikir vermek, öneride bulunmak, bu konudaki ilkelerimizi belirlemek üzere siz değerli müteahhitler ile toplanmış bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

 Güvenlik

Belediye olarak müteahhitlerden istekleri olduğunu belirten Püsküllü, “”Belediye olarak bizim sizlerden bir takım beklentilerimiz var. İnşaat yaparken güvenlik şeridini mutlaka çekin ayrıca inşaat malzeme ve atıkları gelişi güzel inşaat çevresine atmamanızı rica ediyorum. Bu ilçe hepimizin bu ilçeye kim bir çivi çakarsa Allah ondan bin kere razı olsun. Sizlerin de benden istekleri varsa buyurun burada hep birlikte yüz yüze konuşalım bu ilçeyi el birliği ile kalkındıralım” ifadelerini kullandı.

12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 354 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın