Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Arık’tan Isır’a ziyaret


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır’ı, CHP İl Başkan adaylarından Özgür Arık ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

CHP kazandı

Özgür Arık, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına seçilen Erdoğan Isır’ı makamında kutladı. Özgür Arık, “Türkiye’nin en köklü ve en demokrat partisinde partimize yakışır bir düzeyde kongremizi gerçekleştirdik. Bu kongrenin kaybedeni olmamıştır. Kazanan CHP ve demokrasi olmuştur. Kazanan arkadaşlarımız, demokrasi, özgürlük, hak, hukuk, adalet ve emek mücadelesinde bizim yol arkadaşımızdırlar. Kongrelerimizin kaybedeni yoktur. Kazanan ise sadece CHP’dir. Bu mücadele tek başına yürütülemeyecek kadar büyük ve önemli bir mücadeledir. Küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun anlayışıyla Cumhuriyet Halk Partisi’ni büyütecek ve hep birlikte kazanacağız” dedi.

2019 hedef

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, “Bir görev değişikliği yaşadık, kongrede elbette ki Cumhuriyet Halk Partisi kazanmıştır. Yerelde de genelde de iktidara en yakın partinin CHP olduğunu söyledi. Ülkemizin geleceği açısından yaşamsal öneme sahip olan 2019 seçimlerinde yerelde İlçe Belediyeleri olmak üzere Büyükşehir Belediyesini de CHP’li yapmak istiyoruz. Milletvekili genel seçimlerde ön seçim yaparak, şu anda bir olan milletvekili sayımızı yine en az Sakarya’da en az birden fazla milletvekili çıkarmak için çalışacağız. Bunu başarmak için Ayça Taşkent başkanıma da siz ve ekibinize de ihtiyacımız vardır” dedi. Daha sonra İl Başkanı Erdoğan Isır, Özgür Arık’a Kongre süresince dik duruşu ve örnek davranışları nedeniyle plaket sundu. 

12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 419 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın