Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Salihoğlu yeniden


Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu SESOB Eğitim Salonu’nda yapıldı. Mevcut Başkan Turhan Salihoğlu tek liste ile güven tazeledi.

SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurula, bazı oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı. Genel kurulda mesleğe uzun yıllarını vermiş esnaflara plaket verilidi. Esnafların sorunlarını takipçisi olacaklarını belirten Turhan Salihoğlu’nun yönetimde şu isimler yer aldı. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Yılmaz Teker, Yavuz Kabasakal, Mehmet Yıldız, Melih Kabacan, Erman Ören, Turgay Mert, Ali Akbaş, Mehmet Aktaroğlu. Yönetim Kurulu Yedek: Güray Tenekeci, Serkan Arslan, Emen Altuğ Altun, Yücel Kıyak, Abdurrahman Zeyrek, Nermin Şişman, Hayrettin İçduygu, Hayrullah Yılmaz, Mehmet Bülent Akın. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Semih Lütfi Tan, Osman Çakıroğlu, Murat Altuğ Balcıoğlu. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri:Uğur Özen , Emre Akkaya, Halit Aydın. 

12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 686 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın