Günün Tarihi:19 Ekim 2018

 

 

Ürküt güven tazeledi


Sakarya Çiçekçiler, Hediyelik eşya ve Züccaciyeciler esnaf odası başkan, yönetim ve denetim kurulu seçimleri SESOB toplantı ve kongre salonunda yapıldı, başkanlığa yeniden seçilen Ahmet Hamdi Ürküt ‘göreve devam’ dedi.

Tek liste çıktı

Çiçekçiler, Hediyelik eşya ve Züccaciyeciler esnaf odası seçimleri için tek liste çıktı. Kongreye katılan üyelerin attıkları oylar ile oda başkanı ve yönetim ile denetim kurulları belirlendi. Kongre sonrası ‘Göreve devam’ diyen Çiçekçiler, Hediyelik eşya ve Züccaciyeciler esnaf odası başkanı Ahmet Hamdi Ürküt verdiği demeçte “ Şahsıma ve yönetim kurulumuza gösterilen desteğe teşekkür ederim, her zamanki gibi üye esnafımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz” dedi.

Seçilenlerin tam listesi

Çiçekçiler, Hediyelik eşya ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Ve Denetim Kurulu Üyelerinin isimleri şöyle:

Başkan: Ahmet Hamdi Ürküt,

Yönetim kurulu asil üyeler: Halil Erzinli, Yaşar Yıldırım, Yaşar Özbahçeli, Naci Şengül, Adil Turan, Muammer Aslan.

Yönetim kurulu Yedek Üyeler: Metin Yılmaz, İbrahim Ürdem, Cevat Özbahçeli, Metin Kaymaz, Kemal Öğ, Gürkan Aydoğdu, Yunus Çalışkan.

Denetim kurulu asil üyeler: Ahmet Şeker, Nevzat Topaç, Mücahit Tekeş,

Denetim kurulu yedek üyeler: Selman Ürküt, Sadi Sınırcı, Semih Kurtuluş

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 373 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın