Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

CHP Sakarya Genel Merkez’de


CHP’nin yeni İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, İl sekreteri Doğu Sarı ve İl Saymanı Gülcan Sarıkaya, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ü ziyaret ettiler.

Isır, Ankara’ya “Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve iki yöneticimizle yaptığımız bu ziyaret bizi heyecanlandırdı. Genel Merkez’de Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gördüğümüz ilgi bizi motive etti. Genel Başkanımız en kısa zamanda Sakarya’ya geleceğini belirterek, Sakarya’da başta Büyükşehir olmak üzere belediyelerin kazanılmasını bizden istedi. Ankara ziyaretimizin, gerek il yönetimine, gerekse İlçe örgütlerine ve partililere büyük motivasyon sağlayacağını ifade eden Isır, Her zaman ekip ruhuyla çalışan örgütümüzün, bundan sonraki çalışmalarımızı çok olumlu etkileyeceği inancındayız. Başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 'na ve Genel Başkan yardımcımız Tekin Bingöl’e teşekkür ederiz” dedi.

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 437 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın