Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

25 yıllık başkan veda etti


Sakarya Şekerciler ve Pastacılar Esnaf Odası’nın dün gerçekleştirilen olağan genel kurulunda yaklaşık 25 yıldır oda başkanlığı yapan Halil Yaman görevini Suat Demirel’e devretti.

Aday olmadı

SESOB hizmet binasında gerçekleştirilen Sakarya Şekerciler ve Pastacılar Esnaf Odası’nın olağan genel kurulunda odanın 7 dönemden beri başkanlığını yapan Halil Yaman üyelerine veda etti.   Gençlerin önünü açmak istediği için başkanlığa aday olmadığını ifade eden Yaman geçtiğimiz yıl SESOB tarafından yılın ahisi seçilmişti. Yaman’ın aday olmadığı genel kurulda seçime tek liste olarak giren Suat Demirel Sakarya Şekerciler ve Pastacılar Odası’nın başkanlığına seçildi. 

 

Yönetim Kurulu

Başkan: Suat Demirel

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa Uludere, Remzi Başol, Nazmi Yaman, Naim Kadiroğlu, Ömer Kara, Nuri Çakır.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Muhammet Çukur, Nafi Yaman, Güngör Sargın, Murat Demirel, İsmail Duman, Afet Yüzkollar, Murat Çakır.

Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Ümit Coşkun, Murat Arıcı, Ayhan Beşli

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Gökhan Yüzkollar, Şenol Tekin, Necmettin Akın

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 397 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın