Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

‘Bizim davamız büyük’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısına katıldı.

Geçmiş dönem

Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, gençlik ve kadın kolları başkanları ile geçmiş dönemlerde görev alan çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı.

 

19 bin 900 üye

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Biz birlikte büyük bir aileyiz. Partimizin kurulduğu günden bu yana bayrağımızı taşımış olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberliğimiz devam edecek. Eksiklerimizi tamamlayarak AK Parti bayrağını daha da ilerilere taşımayı sürdüreceğiz. Bugün 19 bin 900 üyemiz var. 1 Kasım seçimlerinde 86, 6 oy aldık. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve refarandum da ise 71,5. Bu emek ve başarı hepimizin. İnşallah bundan sonra da aynı başarıların daha fazlasını alabilmek için çalışmalarımızın devam etmesi gerekiyor. Ayrıca bu yıl ilçemizde yapılan asfalt çalışmaları dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Hendek Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Büyük bir aileyiz

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Yerel yöneticiler olarak üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Elbette eksikliklerimiz oluyor. Ancak niyetimiz halis. Tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz. Bu yıl Hendek ilçemiz için altın bir yıl oldu. Büyükşehir Belediyemiz kapsamlı asfalt çalışmaları gerçekleştirdi. Sadece asfalt değil, ilçe merkezimizde çok güzel bir park inşa ediliyor. Güzel bir Hendek bırakabilmek için çalışıyoruz. Teşkilatımızın tüm kademelerinde yenilendik, tazelendik. Birlik ve beraberliğimizin ilelebet devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

 

Davamız büyük

Başkan Zeki Toçoğlu, “Toplantının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Herşeyden evvel toplantıyı düşünerek tertip eden arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu partiye, davaya, misyona emek vermiş, hizmet etmiş arkadaşlarımızın unutulmadığını, aynı canlılık ve dirilikte beraber olduğumuzu, birlikte hareketimize hizmet ettiğimizi göstermemiz açısından güzel bir birliktelik olmuş. Bizim davamız büyük. Bu davaya hizmet etmenin, beraber olmanın manevi karşılığı var. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” dedi.

 

2019 çok önemli

Başkan Toçoğlu, “Ciddi bir sürece giriyoruz. Hamdolsun şehirmizin tamamına hizmet ulaştırıyoruz. İlçe belediyelerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu anlamda da örnek bir uyum sergiliyoruz. Her zaman ifade ediyorum; hizmetlerimizin devamı için ülkemizdeki istikrarın devam etmesi gerekiyor. Şimdi 2019’da çok önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini hayata geçirmeliyiz. Dolayısıyla üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışalım. Kardeşliğimize, birlikteliğimize sahip çıkalım” diye konuştu.

 

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 432 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın