Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

"Bu gidişata artık dur diyelim"


Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkan Adayı Sabri Katırcı, esnaflara gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek, 14 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan kongrenin sorunların çözümü için başlangıç olması temennisinde bulundu.

Her gittikleri pazarda ve tezgahta esnafın dağlar gibi biriken sorunlarıyla karşılaştıklarını söyleyen Katırcı, “Esnafımızın her şeyin en güzeli hak ediyor. Şehrimizin çilekeş esnafları olan pazarcılarımız sorunlarının çözümü için sabırsızlanıyor. Değişim artık kaçınılmazdır. Sorunların çözüme talip olduğumuzdan beri bize gösteriler ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmak istemiyoruz. Esnaflarımızı duyarsızlık, iletişimsizlik ve sorunlarıyla baş başa halde bırakamayız” dedi.

 

Katırcı, “Değişim için artık esnafımızın kararını bekliyoruz. Bu da 14 Ocak Pazar günü verilecek oylarla gerçekleşecektir. Açık pazarlarda, sosyete pazarında, Çarşamba pazarında ve ilçe pazarlarında yaşanan sorunların çözümü, mesleğimizin itibarı, esnafımızın terk edilişine karşı başlattığımız seferberlik ve değişim 14 Ocak Pazar günü başlayacaktır. Sandığa gidelim oyumuzu kullanalım, odamıza sahip çıkalım ve artık bu gidişata bir dur diyelim” şeklinde konuştu.

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 556 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın