Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Geyve’ye Gençlik Merkezi


Geyve Müftülüğünce Alifuatpaşa Mahallesinde Gençlik Merkezi hizmete açıldı.

Açılış töreni

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2018 yılı itibariyle gençlerimize yönelik başlatmış olduğu projeler kapsamında Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde Diyanet Gençlik Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine; İlçe Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Doğan,  İlçe Emniyet Müdürü Vekili Uğur Duman, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Alifuatpaşa Mahallesi muhtarı Şenol Yüksel ve çok sayıda Geyveli vatandaş katıldı.

Geleceğin teminatı

Yoğun ilgi gösterilen törende açılış konuşmasını yapan Geyve Müftüsü Ali Erhun; “Öncelikle katılımlarınızdan dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başkanlığımız gençlerimize yönelik çok güzel çalışmalar ve projeler yapıyor. Bunların bir örneği işte şu an içinde bulunduğumuz Gençlik Merkezimizdir. Diyanet Gençlik Merkezimizin amacı geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kültürel, ahlaki, vicdani, insani ve İslamî eğitimleri yanında sosyal faaliyetler düzenleyerek Kur’an ve Sünnet perspektifinde bir vizyon oluşturmaktır” dedi.

Gençlere fırsat

Programda konuşma yapan İlçe Kaymakamı İlyas Memiş; “Gerçekten çok güzel ve nezih bir ortam olmuş. Bu Gençlik Merkezimin açılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize yönelik çok güzel bir fırsat sunulmuş. Havanın yağmurlu olmasına rağmen yoğun ilgi gösterdiğiniz için siz Geyveli vatandaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun İnşallah” dedi. Program sonrasında açılışa gelen vatandaşlara pilav ve ayran ikram edildi.

14 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 415 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın