Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Demircilere yeni başkan


Sakarya Demirciler ve Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 22. Olağan Genel Kurulu dün gerçekleşti. Mecut Başkan Numan Akar’ın kaybettiği seçimlerde yeni başkan Bahattin Kılıç oldu.

Üst araması

Erenler Şaheser Düğün ve Toplantı Salonu’nda yapılan genel kurula SESOB Başkanı Hasan Alişan, TÜMSİAD Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Arifiye Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Güven Yavuz, SATSO Başkan Vekili Günay Güneş, SerdivanEsnaf  Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Gülcan Yenigün, oda başkanları, üyeler ve davetliler katıldı. Birlik Başkanı Hasan Alişan divanı yönettiği genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Geniş güvenlik önlemleri eşliğinde katılımcıların üst aramasında geçirildiği genel kurulda Birlik Başkanı Alişan, kapı da bekleyen üyelere tepki göstererek içeri davet etti.

 

Oy dağılımı

Yönetim ve denetim kurullarının oylanmasının ardından yapılan konuşmalarda birliktelik mesajları verildi. Katılımcılara yemek ikramının yapıldığı genel kurula üyeler yoğun katılım sağladı. 315 üyenin oy kullandığı genel kurulda odanın yeni başkanı 195 oyla Bahattin Kılıç oldu. Numan Akar ise 120 ay aldı. Bahattin Kılıç’ın başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı. Cemil Durmaz, Necdet Biçer, Ali Donat, Vedat Bozkurt, Adem Karakaya, İhsan Sınırcı. Yönetim Kurulu Yedek; Aydın Kanyılmaz, Orhan Tatlıcan, Filiz Polat, Emre Karabaş, Yadigar Erman, Zeki Öküzcü, Mustafa Çalkan. Denetim Kurulu Asil Üyeler; Yunus Eren, Erkan Kıvrakoğlu, Sefa Baylan. Denetim Kurulu Yedek Üyeler; Saim Coykun, Ümit İnan, Bekir Çeken.

18 Ocak 2018 , Perşembe Bu haber toplam 718 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın