Günün Tarihi:18 Şubat 2019

‘Yolumuzdan dönmeyiz’


MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Sakarya medyasına yönelik düzenlenen yemeğe katılan İl Başkanı Levent Bülbül, partisine yönelik yapılan eleştirilere sert cevaplar verdi.

Kendi bekası

İskendiriye döner Salonu’nda düzenlenen toplantıda MHP’nin 49 yıllık şahsiyetli geçmişine yakışır bir şekilde 2019 seçimlerine gireceğini belirten Bülbül, MHP’nin hiçbir zaman kendi bekasını değil; ülkenin ve vatandaşların bekası için mücadele verdiğini söyledi. 

İspat etmiş

İl Başkanı Bülbül,  bugüne kadar doğru olan her şeyin yanında olduklarını ileri sürerek, “Kamunun, milletin ve özellikle Sakarya’mızın menfaatlerine aykırı gördüğümüz hususlarda, yanlış gördüğümüz hususları da dile getirmekten hiçbir zaman geri durmadık. Bu hususta MHP rüştünü Sakarya’da ispat etmiş bir partidir” dedi.

Start verdik

MHP’nin Sakarya’da dur durak bilmeden büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam ettiğini ve her geçen gün çalışmalarında büyük bir ivme kazandığını da kaydeden Bülbül, “2019 için harekete geçiyoruz dedik. Şimdiden 2019 yerel ve genel seçimlerinin projeksiyonunu ortaya koyup, bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza start verdik” dedi.  

MHP’nin duruşu

Bülbül, “İlçe başkanımız ve yönetim kurulunu da buradan ayrıca kutluyorum.  MHP’yi Sakarya’da çok güzel günler bekliyor. Sakarya’da MHP ‘nin bu duruşunu, bu enerjisini, bu samimiyetini gören hemşeherilerimiz mutlaka bizlere de hak ettiğimiz değeri vereceğini ümit ediyorum” şeklinde konuştu.

Siyaset üstü duruş

Bülbül yerel ve genel seçimlerin önemli olduğunu ancak, ülkemizin yarını ile ilgili olarak çok büyük endişelerin, sıkıntıların, önemli meselelerin olduğunu  idrak edip yaşadıklarının da altını çizerek, “Bu çerçevede de MHP sorumluluğunu yerine getirmek için siyaset üstü bir duruş, bir tavır içerisinde. Bu tavrımız bir kısım mahfiller tarafından; ‘Türkiye’nin bekası diyorlar ama, onlar sadece kendi bekasının derdindeler’ diye söylenti  içerisinde olanların dillerini tutturacak, soluklarını kesecek  şekilde gelişmelerin olduğunu bugün görmekteyiz” diye konuştu.

Nerede durduğumuz

MHP’nin bugün siyasi gelecek planlarını bir kenara bıraktığını da kaydeden Bülbül, “Sonucu ve bedeli ne olursa olsun, biz bu maliyetlerin hepsini göğüslemeye hazırız. Biz nerde durduğumuzu ve ne yaptığımızı biliyoruz. MHP’ nin geçmişten kalan kin ve husumet duygularını gündeme getirmek suretiyle, Türkiye’ye ve Türk Milleti’ne duydukları kıskançlık hasbane tutumları ile yerle bir etmek isteyenlerin sözleri, bizim bir kulağımızdan girer diğerinden çıkar” dedi.  

Rehavete kapılmayacak

Bülbül, “Bunlardan dolayı biz yolumuzdan dönmeyiz. Biz bu  yolda kararlıyız. MHP seçimlerde de 49 yıllık şahsiyetli geçmişine yakışır bir şekilde hareket edecektir. Bundan kimsenin tereddüttü olmasın. Vatandaş nezdinde de hakkını alacaktır. İttifak olacak falan diyede rehavete kapılmayacaktır” diyerek, basın çalışanları içinde, “İnşallah sizlerde mesleğinizi ağız tadı ile vicdanlarınız rahat bir şekilde icra etmeye devam edersiniz” şeklinde konuştu.

Adapazarı Belediyesini alırız

Yemeğe ev sahipliği yapan MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük’de basın çalışanlarının gününü kutlayarak, ilçe teşkilatı olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Küçük, Adapazarı İlçesi sınırları içerisindeki tüm mahalleleri tek tek gezeceklerini belirterek, “Her gün iki mahalle programımıza aldık. 24 mahalleyi gezeceğiz. Vatandaşlarımız ile bir araya gelip sorunlarını dinleyip, o sorunları belediye meclisine taşıyarak, çözüm için meclisi harekete geçireceğiz.  İnşallah yapacağımız bu çalışmanın bir taçlanması olur. Adapazarı Belediye başkanlığını MHP’ye kazandırarak, bunun onurunu hep birlikte yaşarız” dedi. Toplantı daha sonra ilçe yönetimin kuruluyla devam ederken, iletişim eğitimi de verildi. 

19 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 1037 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın